دانلود Agile.Net Obfuscator 6.4.0.31 مبهم سازی کد های دات نت

Agile.Net Obfuscator ابزاری کاملا قدرتمند جهت محافظت از کد های برنامه های دات نت می باشد.الگوریتم پیچیده ای که این ابزار به کار میبرد بسیار پیچیده و قدرتمند می باشد.نرم افزار هایی که در چهارچوب دات نت توسعه پیدا میکنند ، در حالت عادی دسترسی به کد ها و سورس کد های آن بسیار آسان است. از این رو ابزار هایی قدرتمند برای جلوگیری از این دسترسی تولید شده اند که می توان گفت Agile.Net Obfuscator در میان هم نوعان خود بی نظیر است.طبق ادعای سازنده این ابزار تمامی تکنولوژی های بر پایه دات نت را پشتیبانی میکند ، یعنی زامارین ، یونیورسال و ویندوز فرم و …. پس برای انتخاب یک محافظ کد قدرتمند بدون تردید انتخاب کنید.این ابزار هر قسمتی از کد های شما را از حمله نام کلاس ها و متد ها و منابع مدیریت شده ، رشته های کاربر ، و تمامی کتابخانه های موجود و بکار گرفته شده را محافظت میکند آن هم با روشی کاملا قدرتمند.Agile.Net Obfuscator با استفاده از یک فناوری کد ها را به کد های محازی تبدیل میکند که فقط توسط یک ماشین مجازی کاملا امن قابل درک است.ماشین مجازی بطور مستقیم پروتکل های مجازی را پردازش میکند و کد های اصلی بدون تبدیل به فرم اصلی می شود و همین جهت باعث می شود که تضمین می کند کد های شما قابل نفوذ و دسترسی ناپذیر هستند

ویژگی و امکانات Agile.Net Obfuscator :

  • سازگاری کاملا با کلیه تکنولوژی های مبتنی بر چهار چوب دات نت
  • مبهم سازی و حفاظت کامل از کلیه قسمت های سورس کد ها
  • خروجی بهینه و کاملا استاندارد و دارای انواع لایه های حفاظتی
  • رمز گذاری رشته ها و کتابخانه ها و کلیه رفرنس های استفاده شده
  • حفاظت قدرتمند از لایسنس های به کار گرفته شده در برنامه
  • دارای قابلیت پیشرفته مبهم سازی افزایشی جهت امنیت بیشتر
منافع مبهم سازی:
برای بسترهایی مثل جاوا , اندورید . دات نت یه سری ابزار به نام دیکامپایلر وجود دارد که می توان با این ابزارها به سورس کد فایل اجرایی یا کتابخانه رسید. که reverser بسته به نیاز خود اطلاعات را از این سورس کد استخراج می کند (لایسنس, عملکرد یه تابع و…). حال یکی از روشهای محافظت از سورس کد شاید همین مبهم سازها باشند.
مضرات مبهم سازی:
درست است که مبهم سازی می تواند خواندن و نوشتن و مهندسی معکوس را سخت و زمانبر کند اما لزوما اینکار مهم نیست, برخی آنتی ویروس ها زمانی که با سایت هایی که از کدهای مبهم شده استفاده کرده اند, مواجه می شوند هشدار می دهند زیرا یکی از اهداف مبهم سازی می تواند مخفی سازی کد های مخرب باشد. برخی از کاربرها نمی توانند از هشدارهای آنتی ویروس چشم پوشی کنند مخصوصا اگر سایت شرکت مورد اعتمادشان باشد.و بعضی از شرکت ها هم نمی توانند این اعتماد را با استفاده از مبهم سازی زیر سوال ببرند.

تصویری از مقایسه کلیه ابزار های مبهم سازی کد ها با یک دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *