دانلود ۱٫۲٫۳ Sidify Spotify Music Converter دانلود آسان از Spotify

Sidify Spotify Music Converter ابزاری است کاملا حرفه ای با ظاهری کاملا زیبا جهت تبدیل موسیقی های Spotify می باشد. این برنامه کارکردی بسیار آسان دارد ولی با این حال آموزش آن نیز بصورت متن و تصویر برای دوستان عزیز آماده شده است. این برنامه قادر است فایل های صوتی اسپوتیفای را به فرمت های WAV , ACC , MP3 تبدیل نماید.البته تنظیمات انعطاف پذیری در برنامه وجود دارد که میتواند با تکنیک ضبط نو آورانه کیفیت و سرعت ضبط را با سرعتی ۵ برابر انجام دهد.

جالب تر این که کاور آلبوم ها و موسیقی ها نیز بصورت خودکار دانلود می شوند و Tag های فایل صوتی نیز حفظ میشود. این برنامه می‌تواند هرگونه فایل صوتی را که بتوان در Spotify اجرا کرد تبدیل کند. تبدیل دسته جمعی نیز به خوبی پشتیبانی می‌شود. با رابط کاربری ای ساده و مختصر, تبدیل موسیقی های Spotify آسان و راحت است. هیچگونه نیازی به سخت افزار اضافی و یا درایو مجازی نیز وجود ندارد.در حین عملیات تبدیل که بصورت آزمایشی با این برنامه انجام شد متوجه شدیم که هیچ گونه افت کیفیتی در این برنامه وجود ندارد و کیفیت تبدیل ۱۰۰ درصد اورجینال می باشد که این یک ویژگی بسیار خوب جالب می باشد. یکی دیگر از قابلیت هایی که این برنامه دارا بود دانلود از یوتیوب البته با همان امکاناتی که در اختیار Spotify قرار می دهد.

برخی از ویژگی های Sidify Spotify Music Converter :

  • حل برخی از مشکلات تبدیل که منجر به fail شدن آن می شد
  • سرعت بالا در روند تبدیل موسیقی ها و آلبوم ها
  • قابلیت انتخاب دلخواه فرمت خروجی فایل تبدیل شده
  • ارائه کیفیت ۱۰۰ درصد اورجینال و بدون افت کیفیت
  • پشتیبانی از زبان شیرین پارسی

همانطور که اطلاع دارین این سرویس در ایران مسدود می باشد و برای استفاده از آن باید ابزار های عبور از تحریم را اجرا داشته باشید.

برای مشاهده آموزش اینجا کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *